KAROTO OTOMOTIV
SERVİS YEDEK PARÇA SİGORTA EXPERTİZ TALEBİ TEST SÜRÜŞÜ

RENAULT ORİJİNAL YEDEK PARÇASI

RenaultÜreticinin güvencesi, araştırma ve teknolojilerinin meyvesi olan Renault orijinal parçaları, Renault laboratuarları ve test merkezlerinin uygunluk testlerinden başarıyla geçecek şekilde geliştirilmiştir.

Markanın gerçek know-how ve öz değerlerinin birleşimi olan Renault orijinal parçaları aracınızın değerini garanti altına alır.

Araç parçalarının performans, güç ve esnekliğini test etmek, Renault araçlarının aktif ve pasif güvenliğini arttırmak için, her yıl 400 çarpışma testi ve binlerce sanal test yapılmaktadır.

Çarpışma durumunda yolcular için maksimum koruma sağlamak amacıyla, tüm parçalar darbenin yolculara sirayet etmesini engellemek için maksimum derecede kinetik enerjiyi emmek üzere tasarlanmıştır. 

Renault aynı zamanda aracın tasarımında güvenliğini artırmak için bütün know-how ve bilgi birikimini kullanmaktadır : Görünürlüğü ve görüş alanını arttırmak için ön cam yüzeylerinin genişletilmesi, far menzillerinin arttırılması, çarpışmaları önlemek için acil fren yardımı, dinamik yörünge kontrolü, ABS bunlardan sadece bir kaçıdır...